تقدیر و تشکر از دانشگاه امام حسين(ع)

درود خدا بر مجاهدان و حماسه آفرینان راه حق و فضیلت

سلام بر شهیدان عزیزی که با نثار خونشان درخت تنومند اسلام را آبیاری کردند و چراغ راه سعادت بشری شدند.

جهاد مقدسِ شهید و خون پاکی که در این راه به زمین ریخته می شود، عامل بقای جوامع انسانی و تداوم ارزشهای مقدسی ست که انسانیت، شرف، عدالت و آزادی در پرتو آن ها جان و رمق می گیرد و استمرار می یابد.

ماه رمضانِ امسال عطر و بوی دیگری داشت. شهادت بسیجی پاسدار، جوان مومن و انقلابی شهید عباس دانشگر، دوستانش را در ماتم فرو برد؛ به راستی، تنها شهادت مزد زحمات و تلاش های پرشور و خالصانه او بود.

به حکم ادب و حق شناسی برخود وظیفه می دانیم از تشیع کنندگان عاشق، روحانیت معزز، سرداران و پاسداران سرافراز دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) به خصوص از فرماندهی محترم دانشگاه سردار صفاری، از حضرت حجه الاسلام و المسلمین اختری دبیر کل مجمع جهانی اهل البیت (ع)، از نمایندگی محترم ولی فقیه در دانشگاه حضرت حجه الاسلام شمس اللهی و همچنین از جانشین فرماندهی محترم دانشگاه، سردار اباذری و همه دوستداران راه شهید و شهادت که در مراسم استقبال و تشیع پیکر شهید عباس دانشگر شرکت کردند و برگ زرین دیگری بر افتخارات دانشگاه افزودند صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

امید است همه پاسداران دانشگاه امام حسین (ع) که مجاهدین راستین و تربیت یافته مکتب قرآن و اهل البیت (ع) هستند با تاسی از بزرگ پاسدار اسلام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در راه حفظ ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) لحظه ای از ایثار و فداکاری درنگ نکنند و با تحکیم مبانی اعتقادی خود و عمل به اخلاق اسلامی و پیروی از ولایت مطلقه فقیه حضرت امام خامنه ای (دامت برکاته) همیشه پاسدار خون شهدای انقلاب اسلامی باشند. ان شاء الله.

خانواده شهید عباس دانشگر

پیام بگذارید