تقدیر و تشکر از مردم سمنان

درود خدا بر مجاهدان و حماسه آفرینان راه حق و فضیلت.

سلام بر شهیدان عزیزی که با نثار خونشان درخت تنومند اسلام را آبیاری کردند و چراغ راه سعادت بشری شدند.

جهاد مقدسِ شهید و خون پاکی که در این راه به زمین ریخته می شود عامل بقای جوامع انسانی و تداوم ارزشهای مقدسی ست که انسانیت، شرف، عدالت و آزادی در پرتو آن ها جان و رمق می گیرد و استمرار می یابد.

ماه رمضانِ امسال عطر و بوی دیگری داشت. شهادت بسیجی پاسدار، جوان مومن و انقلابی شهید عباس دانشگر، دوستانش را در ماتم فرو برد؛ به راستی تنها شهادت، مزد زحمات و تلاش های پرشور و خالصانه او بود.

مردم فهیم و با بصیرت شهرستان سمنان با حضور گسترده در مراسم استقبال و تشیع پیکر یکی از مدافعان حرم، بار دیگر با آرمان های متعالی امام راحل و فرامین رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (حفظه ا…) تجدید میثاق کردند و برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرمان افزودند.

به حکم ادب و حق شناسی از عموم مردم شهیدپرور شهرستان سمنان به خصوص از خانواده معظم شهدا، روحانیت معزز، نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار محترم سمنان، فرماندار محترم سمنان، مسئولان دستگاه های اجرایی و کشوری، شورای هماهنگی تبلیغات استان سمنان، سپاه قائم آل محمد (عج)، نیروی انتظامی، بنیاد شهید، شورای شهر و شهرداری سمنان، بسیجیان سلحشور، بازاریان، فرهنگیان، دانشجویان، دانش آموزان، پاسداران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) و از سایر امت شهیدپرور و همیشه در صحنه صمیمانه تقدیر و تشکر می نمائیم.

خانواده شهید عباس دانشگر

پیام بگذارید